Problem:
W programach handlowych nie ma możliwości wystawienia dokumentu korekty faktury vat zakupu w walucie, na którym Użytkownik wprowadzi korektę kursu CIT.
Wyjaśnienie:
Korekta kursu CIT nie zmienia dokumentu dla kupującego. To wpływa tylko na wewnętrzne księgowania firmy wystawiającej dokument. Dlatego nie może być zmieniane w trybie korekty faktury. Korektę faktury wystawiamy w przypadkach określonych ustawą o VAT. Potrzeba skorygowania księgowania do tych przypadków się nie zalicza.
|
Kurs CIT/PIT możesz zmienić w każdej chwili na dokumencie pierwotnym bez konieczności przechodzenia w tryb edycji. |
__________________________________________________________________________________________________________
Masz dodatkowe pytania dotyczące tego artykułu? Zadaj je w Społeczności Klientów Symfonii.
Nasza Społeczność skupia specjalistów, praktyków korzystających na co dzień z oprogramowania Symfonii, a także specjalistów Zespołu Wsparcia Technicznego Produktu, wdrożeniowców rozwiązań Symfonii oraz partnerów.
Aby przejść do Społeczności:
- Kliknij link poniżej - Zadaj pytanie Społeczności;
- Jeśli nie zrobiłeś tego wcześniej, zaloguj się przy użyciu Symfonia ID;
- Wybierz interesujący Cię obszar;
- Sprawdź czy ktoś nie zadał już tego pytania;
- Dodaj nowy wpis.
Zapraszamy Zadaj pytanie Społeczności
___________________________________________________________________________________________________________