Przejdź do głównej zawartości

Wydanie Symfonia Start 2.0 Mała Księgowość 2022.c

Komentarze

Komentarze: 21

 • Barbara Rybak

  Po wgraniu nowej wersji programu mam problem z wprowadzeniem w kartotece właściciela składek ZUS za miesiąc marzec. Program się zawiesza.

   

  -1
 • Barbara Rybak

  Dotyczy to firmy, w której jest dwóch właścicieli. Do tej pory, w poprzedniej wersji, program działał prawidłowo.

   

  0
 • Roman Gawor

  Mam ten sam problem - wszystkie firmy..

  0
 • Roman Gawor

  Czy ktoś zna już rozwiązanie? Jeśli tak, bardzo proszę o informację. Dziękuję

   

  0
 • Kinga Kramarz

  U mnie to samo, program się zawiesza przy wszystkich firmach jak chcę wprowadzić ZUS właściciela

  0
 • Iwona Janus

  No to ZONG z tą poprawką. Nie działa i tyle. 

   

  0
 • Wojciech Gwioździk

  To samo u mnie ... brak słów !@#@!$%!(*&#

  0
 • Magdalena Juskowiak

  Ja po aktualizacji programu nie mogę importować dokumentów. Wyskakuje mi błąd (10) błąd otwarcia pliku szablonu. Czy ktoś ma podobny problem?

  0
 • Edyta Tudek

  Analizujemy problem z zawieszaniem się programu. Wyniki analizy przedstawimy Państwu najszybciej jak to możliwe.

  -1
 • Karolina Olko

  Dzień dobry,

  problem został potwierdzony i zgłoszony do Działu Rozwoju Oprogramowania. Trwa analiza, będę na bieżąco informowała o przebiegu sprawy.

  0
 • Kamil Winiarski

  Pani Magdaleno,

  Zgłoszenie będzie prowadzone w ramach zgłoszenia, właśnie została do Pani wysłana wiadomość mailowa. 

  0
 • Karolina Olko

  Pracujemy nad poprawką i wydamy ją prawdopodobnie najpóźniej jutro.

  0
 • Karolina Olko

  Dzień dobry,

  została przygotowana poprawka do zgłoszonego problemu. Rozwiązanie znajduje się w poniższym linku:

  https://wsparcie.symfonia.pl/hc/pl/articles/5096714706450--MKP-2022-c-Podczas-wprowadzania-sk%C5%82adek-ZUS-w%C5%82a%C5%9Bciciela-program-si%C4%99-zamyka-

   

  0
 • Marta Kacprzak

  Dzień dobry.

  Czy przy wyliczaniu zaliczki na pod.dochodowy przedsiębiorcy jest możliwość uwzględnienia ulgi dla rodziców 4+?

  0
 • Karolina Olko

  Dzień dobry,

  ulga dla rodzin 4+ nie została zaimplementowana w obliczaniu zaliczki na podatek dochodowy.

  0
 • HANNA Krzyzanowska

  I kolejne pytanie co dalej z pozostalymi aplikacjami z pakietu Start - Handel, e-dokumenty, e-deklaracje - czy one tez staną sie bezuzyteczne? Czy jest jakas mozliwosc zaimplementowania ich do współpracy z kpir innego producenta? W tym cały obieg dokumentów elektronicznych z Handlu?

  0
 • HANNA Krzyzanowska
  • Dzień dobry,

   od Państwa konsultanta dostałam takie info:

   Jeżeli chodzi o program Mała Księgowość po 31.03.2023 r. program będzie dostępny w postaci archiwum, będą mieli Państwo dostęp do danych za pomocą usługi read-only, dane będą tylko do odczytu. Jedynym rozwiązaniem dla programu Mała Księgowość jest platforma chmurowa 

   Testuję od kilku dni rozwiązanie chmurowe i mam jeden wniosek - jest ok tylko dla mikro firm z kilkoma fakturami miesięcznie, które nie potrzebują większej analityki. Interfejs nie pozwala na "big picture", nie widać rejestrów, nie widac księgować, nie widać nawet ksiegi z zapisami, mozna tylko eksportowac do PDF i wtedy oglądac zapisy. To jakis koszmar. Czy decyzja o zakończeniu projektu "Mała Ksiegowosc" jest nieodwołalna? Czy reset2 kupiony przez Symfonia pojdzie w tym samym kierunku, bo juz myslimy o zakupie innego desktopowego oprogramowania kpir?

    

   0
    
  •  
  0
 • Agata Wojcik

  Dzień dobry,

   

  Dziękujemy za Pani komentarz i wniosek z testów Symfonii eBiuro. Decyzja o wycofaniu ze sprzedaży dotychczasowego oprogramowania z linii Start, a w tym Symfonii Start 2.0 Mała Księgowość (MKP) podyktowana jest zmianą technologiczną, która jest również odpowiedzią na potrzeby naszych klientów.  Każdy głos i wniosek, który Państwo do nas zgłaszają bardzo dokładnie analizujemy. Przedstawiony przez Panią wniosek jest planowany do rozwoju w produkcie jeszcze w tym roku kalendarzowym. Obecnie pracujemy nad dokumentem pokazującym Państwu, jakie zmiany w produkcie planujemy zrealizować w najbliższych miesiącach, aby zabezpieczyć obsługiwane przez Państwa procesy biznesowe. Zapraszamy do śledzenia planowanych zmian w produkcie, które mamy nadzieję zaadresują Państwa obawy.

  0
 • Wioletta Kłobuch

  Szanowni Państwo, 

  chcielibyśmy wyrazić swój głos w sprawie zamknięcia projektu MKP w wersji stanowiskowej. Aktualnie posiadamy kilkadziesiąt firm na KPiR i oczekujemy, że będziemy mogli zaksięgować w obecnie używanej wersji programu cały 2022 rok. Z informacji zamieszczonej powyżej wynika, że archiwizacja nastąpi 31.03.2023. Proszę mieć na uwadze, że w przypadku osób fizycznych rozliczenia roczne są sporządzane do 30.04 i przynajmniej do tej daty chcemy korzystać z programu. Oczekujemy, że wersja w chmurze, będzie miała co najmniej taką samą funkcjonalność jak obecnie i będzie wygodniejszym narzędziem do prowadzenia księgowości. Ponadto prosilibyśmy o informacje mailowe o planowanych zmianach , ponieważ dowiadujemy się o tym przy okazji rozwiązywania innych kwestii związanych z oprogramowaniem. 

  0
 • Łukasz Łaziuk

  W przypadku jednej z firm brak jest możliwości wprowadzenia wynagrodzenia zleceniobiorcy i wygenerowania listy plac za okresy od maja 2022r.. Ponadto po wybraniu okresu 2022-05-31 i następnych pola: Data wypłaty, Składki ZUS zapłacono oraz Zaliczkę do US wpłacono stają się nieaktywne.

  Pracownik jest aktywny. Jego wcześniejsze okresy są wprowadzone prawidłowo.

  Problem nie pojawia się w innych firmach oraz w przypadku zatrudnienia na Umowę o pracę.

  0
 • Monika Brajer

  Dzień dobry, proszę o informację kiedy zostanie udostępniona aktualizacja programu z kolejnymi zmianami w ramach Polski Ład 2.0?

  0

Zaloguj się, aby dodać komentarz.